Bez kategorii

Sukienki sylwestrowe

Sukienki sylwestrowe – potrafią zaczarować.

Ta noc do innych jest niepodobna… jak śpiewała Kora.

Noc sylwestrowa uważana jest za moment przełomowy w całym roku. To nowy początek. Postanowienia, plany, wizja przyszłości roztaczana w wyobraźni. Co z tych planów wyjdzie zobaczymy później, jednak teraz skupmy się na zaplanowaniu tej wyjątkowej nocy. Pomyślmy nad wyborem przepięknej kreacji, która pozwoli nam poczuć się wyjątkowo. Porzućmy stylizacje do pracy i pomyślmy o czymś bardziej uroczystym.

Cekiny – bądź królową disco!

Trendy pozwalają na wiele. Dosłownie, na tyle wolności w modzie na ile wyobraźnia nam pozwoli. Dla własnego komfortowego samopoczucia wybierz kreację sylwestrową, która wpisze się stylem w rodzaj imprezy sylwestrowej, na którą się wybierasz. Jeśli weźmiesz udział w uroczystym balu noworocznym, szaleństwa w ubiorze nie będzie, raczej elegancja wsparta dodatkami w złocie lub srebrze. Jednak możesz zdecydować się na klasyczną imprezę sylwestrową, będziesz miała wówczas większe pole do popisu jeśli o sukienki sylwestrowe chodzi.

Lubisz być w centrum uwagi, cekiny są dla Ciebie! Przyciągają uwagę, mienią się cudnie w świetle reflektorów, jeśli wybierasz się na imprezę w rytmie disco wybierz właśnie tę stylizację i baw się najlepiej!

Pamiętaj także, że możesz wyglądać wyjątkowo w klasyce sezonu, czyli czerwieni lub butelkowej zieleni. Co do fasonu, to spokojnie, możesz wystąpić w długiej sukni z odkrytymi plecami. Wiedz też, że nadal królują falbany, więc spokojnie możesz wykorzystać ten motyw zarówno w długich sukniach, jako ozdobę wokół dekoltu, czy wzdłuż sukni. Sukienki sylwestrowe w wersji mini będą zestawieniem falban, które dzięki warstwowemu rozkładowi stworzą nietypowe, odważne kształy kreacji.
Podsumowując warto dodać, że sylwester rządzi się swoimi prawami i to nie trendy i moda są najważniejsze. Czuj się pewnie, komfortowo, bądź królową parkietu, a w Nowy Rok wejdź w szampańskim stylu.

Komentarze z Facebooka