Technologia

Czy warto kupić laptopa Dell Inspiron 5570?

Dell zawsze był ważnym graczem w branży laptopów i jeśli istnieje jakakolwiek firma, która naprawdę rozumie potrzeby konsumentów, Dell jest jedną z nich. Głownie ze względu na ogromne doświadczenie z użytkownikami przez lata. Dell się swoim wyjątkowym laptopem biznesowym, który naprawdę posiada wiele zalet. Procesor Intel jest potężnym, przenośnym, wydajnym narzędziem i oczywiście zapewnia doskonałą rozrywkę audio i wideo. Mowa o Dell Inspiron 5570.

Inspiron 5570 ma doskonały wygląd, a jego gładki biały kolor jest dość dojrzały. Mimo, że jest biały, jest odporny na plamy ze względu na swoją gładkość, dzięki czemu nigdy się nie brudzi, ani nie wymaga czyszczenia. Czasochłonny proces anodowania aluminium został wykorzystany do formowania metalowego korpusu, nadając mu gładkie, delikatne, ochronne i dekoracyjne wykończenie. Wszystko to zapewnia odporność na korozję i ścieranie.

Tradycyjnie Dell zostawił swoje logo „DELL” na przedniej części klapy, co nadaje mu dodatkowego uroku i uznania. W odróżnieniu od niektórych marek, które są wyposażone w poziome podkładki antypoślizgowe, Inspiron 5570 ma cztery okrągłe podkładki antypoślizgowe znajdujące się w czterech rogach podstawy laptopa. Mają one nieznacznie podnieść podstawę laptopa, aby utworzyć lukę dla rozpraszania ciepła przez wlot powietrza u podstawy.

Dell Inspiron 5570 wykorzystuje 15,6-calowy ekran antyodblaskowy o rozdzielczości 1920 x 1080. Niestety ten laptop nie ma ultracienkiej ramki, która jest najnowszą technologią wyświetlania w branży, lecz nie akurat to w niczym nie przeszkadza. Górna i dolna ramka są grubsze niż ramki boczne, ponieważ górna ramka zawiera kamerę internetową, a dolna ramka posiada logo firmy.

Komentarze z Facebooka