Nieruchomości

1 błąd przy zakupie mieszkania ze skupu nieruchomości

nieruchomość z gdyńskiego skupu nieruchomości

Musimy powiedzieć to na wstępie: zakup mieszkania ze skupu nieruchomości jest świetną inwestycją. Skup nieruchomości oferuje najlepsze ceny i duży wybór. Mimo najszczerszych dobrych chęci agentów można popełnić podstawowy błąd, który zakończy tę potencjalnie owocną współpracę zanim się ona zacznie.

 

Szukając informacji na temat zakupu mieszkania ze skupu nieruchomości i możliwych błędów z tym związanych można było wpisać w wyszukiwarkę frazę: “skup nieruchomości gdynia”, lecz raczej nie znalazło się tam oczekiwanej wiedzy. Poniższy tekst odpowie na wszystkie pytania.

 

Zakup mieszkania ze skupu nieruchomości – zbyt niska zaliczka

Niektóre banki mogą zatwierdzić Cię do kredytu hipotecznego z zaledwie 3% zaliczką, a nawet bez kapitału własnego w ogóle. Choć może się to wydawać atrakcyjne na początku, należy pamiętać, że będziesz spłacać kredyt przez znacznie dłuższy czas, a często z wyższym oprocentowaniem. Im więcej weźmiesz kredytu, tym więcej zapłacisz w dłuższej perspektywie.

 

Sprawdź: skup nieruchomości Gdynia

 

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że posiadanie niewielkiego lub żadnego kapitału własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego może spowodować, że będziesz musiał zapłacić więcej, niż możesz sprzedać za nieruchomość. Większa początkowa zaliczka oznacza, że będziesz miał mniejszy kredyt hipoteczny i łatwiejsze do zarządzania płatności miesięczne. Jeśli nie masz się z kim skontaktować na ten temat, to agenci skupu nieruchomości na pewno będą chętni Ci z tym pomóc – wystarczy zapytać.

Komentarze z Facebooka